godziny otwarcia sklepu:

pon.-pt. 8-17

so. 8-14

O NAS:

Firma N-tel powstała w 2006 roku i od tego czasu nieustannie, prężnie działa na terenie całej polski serwisując i sprzedając sprzęt związany z TELEFONIĄ KOMÓRKOWĄ . Początki działania personelu w branży GSM sięgają końca lat 90-tych, dzięki czemu dysponujemy dużą wiedzą i praktyką w naprawie elektroniki.

Większość usług wykonujemy od ręki w siedzibie naszej firmy, dzięki czemu klienci nie muszą rozstawać się ze swoimi telefonami, nasza firma stawia na zadowolenie klienta, dlatego wszystkie nasze usługi objęte są gwarancją oferujemy również pełną pomoc techniczną oraz możliwość porozmawiania z technikiem który dokonywał naprawy.

Ofertę naszą kierujemy zarówno dla detalicznych jak i hurtowych klientów wykonujemy również tz. naprawy na odległość za pośrednictwem wysyłek kurierskich dzięki czemu nie trzeba osobiście zjawiać się w naszej siedzibie, wystarczy zadzwonić, pobrać formularz zlecenia naprawy i wysłać . Adres do wysyłki dostępny w zakładce kontakt.

 

Naszymi atutami są:

  • krótkie terminy napraw
  • wieloletnie  doświadczenie
  • rabaty dla stałych Klientów
  • doskonałe zaplecze techniczne
  • solidne wykonanie
  • gwarancje na wszystkie naprawy
  • najnowsze oprogramowanie
  • za telefony płacimy gotówką

 

Od 2007 roku prowadzimy sprzedaż na portalu aukcyjnym allegro.pl pod nazwą użytkownika:

- N-tel (zaufało nam ponad 7000 klientów) gdzie oferujemy towary jedynie wysyłkowo bez możliwości odbioru osobistego

oraz:

- N-tel_gsm_pl nowe konto powiązane ze sklepem stacjonarnym gdzie zapraszamy do odbioru osobistego.Wszystkie wystawione na aukcjach towary są dostępne od ręki.

Obecnie jesteśmy na etapie wdrążania sklepu on-line oferującego na dzień dzisiejszy około 4000 pozycji wdrążenie kompletnej oferty oraz gwarancja działania poprawności serwisu planowana jest na 2 kwartał 2014r obecne zamówienia są realizowane głównie przez portal allegro.pl oraz powiązany z nim nr tel. 606-292-303 sprawy serwisowe oraz pytania do sklepu stacjonarnego pod nr 883 05 99 05